Тисяча і одне свято… …це не початок казочки, це початок твого космічного дня народження!

Парк розваг «Планета» дарує 1000 грн на святкування дня народження!!! Підбирай щелепу з підлоги та читай уважно – бронюй святкування за місяць до щасливої дати у парку свого міста чи лишай заявку онлайн, клич друзів та чекай останній день місяця. Саме в останній день  кожного місяця ми проведемо розіграш і дізнаємось ім’я того, хто отримає на своє свято 1000 грн.

А тепер повільніше для тих, хто записує:
що треба зробити? Дізнатись, коли в дитини день народження.

що треба зробити – 2. Замовити святкування ЗА МІСЯЦЬ до дня народження (якщо свято у квітні, то бронювати потрібно у березні) у парку вашого міста або ж заповнивши онлайн форму.

чого так рано? Аби отримати подарунок у вигляді 1000 грн саме на дату святкування.

що робити з цими грошима?  Варіантів – безліч! Можна оплатити вхідні квитки друзям, можна замовити надзвичайний торт, можна замовити анімаційну програму, можна придбати повітряні кульки та полетіти додому на кульках, можна придбати щось з меню, отож, вашу 1000 грн ви витратите на найкосмічніше свято дитини.

а що, як я не виграю? На вас чекатиме не менш космічне свято, але без жаданої тисячі. А ще – знижка для кожного гостя у розмірі 50 грн від вартості вхідного квитка.

як визначають переможця? 20 числа кожного місяця у соціальних мережах відбуватиметься розіграш між тими, хто заповнив форму та залишив свої контактні дані.

а що це написано дрібним шрифтом? Подарункову 1000 грн можна використати ЛИШЕ У ДЕНЬ СВЯТКУВАННЯ, тобто усю суму потрібно витратити в один день – в день святкування. ЇЇ неможливо витратити на барне меню, ані на безалкогольні, ані на алкогольні напої.

Отож, не втрачай час, переходь за посиланням та бронюй свято!

Бронюй зараз. Живи зараз. Завтра – нове!

Залишити коментар