Оригінальний дитячий День народження

Дитячий день народження – це той привід, який просто не дозволяє оминути свято. Особливо коли дитина вже розуміє, що це за подія і з нетерпінням чекає її, рахуючи дні. Чому ж варто святкувати?

  1. Покращується самооцінка. Це день, коли ваша дитина в епіцентрі уваги, вона усвідомлює свою важливість і те, наскільки її люблять.
  2. Підтримка сімейних традицій. Такі особливі дні зміцнюють родину й формують культуру святкування у вашій родині.
  3. Близькість з людьми, які люблять. Якщо ви зробите день народження дитини особливим, то вона зрозуміє, наскільки це важливо для інших. Стане добрішою, навчиться ділити радість з друзями та завжди буде вітати близьких зі святом.
  4. Позитивні спогади. Підготовка до дня народження не менш захоплива, ніж сама вечірка. Дозвольте своїй дитині брати участь у передсвятковій метушні, обирати подарунки, запрошувати гостей, планувати стиль та сценарій свята. Це корисний та незабутній досвід. А фотографії все життя будуть нагадувати, як було чудово.
  5. Усвідомлення процесу дорослішання. З кожним днем народження дитина буде розуміти, як це – дорослішати. І не забувайте робити фото, щоб вона наочно бачила, як минає час і як важливо цінувати кожну хвилину.
  6. Правильний розвиток. Дитячі дні народження, як і будь-які події в житті, теж розширюють світогляд та сприяють розвитку позитивного емоційного сприйняття реальності.

Як відсвяткувати дитячий день народження

Варіантів безліч. Усе залежить від вподобань та бажань вашої дитини.

  1. Квест. Такий формат підійде дітям від 5-ти років. Адже потрібно виконувати завдання, шукати розгадки та відповідати на питання.
  2. Шоу. Ваша дитина у захваті від мильних бульбашок? А може, вона обожнює різні хімічні експерименти? Чи любить магію? Ви точно знаєте, чим здивувати свого винуватця свята.
  3. Майстер-клас. Готувати піцу чи цукерки, ліпити з глини або розмальовувати фігурки, створювати іграшки власними руками – подібний формат чудово розважить й захопить дітей, а ще й навчить корисному навику.

Як незвично провести дитячий День народження

Заздалегідь визначіться з тематикою, яка буде оригінальною, але й подобатиметься імениннику чи іменинниці. Зробіть запрошення власноруч і передайте їх гостям, попередивши про формат та дрес-код. Можете навіть додати рекомендації щодо подарунків. Підготуйте костюм для дитини. Сценарій свята має бути цікавим, але не перенасиченим. Розпочніть вечірку з вітань та перших розваг, які дозволять дітям зблизитися та налаштуватися на правильний лад. Розбавляйте активні конкурси застіллям та більш спокійними розвагами. Організуйте фотозону, піньяту, торт і маленькі подарунки всім гостям на згадку про подію.

А якщо ви хочете позбавити себе всіх турбот щодо підготовки дитячого дня народження і прагнете, щоб цей день пройшов на висоті та був «не такий, як у всіх», то ми запрошуємо вас туди, де здійснюються маленькі й великі мрії. Парк розваг «Планета» стане ідеальним місцем для незабутнього свята. Ми знаємо, як зробити дітей та їхніх батьків щасливими в такий особливий день!

Залишити коментар