Про нас

СВЯТКУЙ! СТРИБАЙ! ГРАЙ! РЕКЛАМУЙ!

Всеукраїнська мережа парків розваг «Планета» — компанія, що кличе всіх у гості та до співпраці!

Ми формуємо лояльні партнерські програми для спільного розвитку та формування доброзичливого іміджу серед клієнтів і населення до українських корпорацій та брендів, які мають належний досвід та можливості для забезпечення найвищої якості продукції та послуг, що реалізуються на території наших парків.

o-nas-2

РЕКЛАМА НА ТЕРИТОРІЇ ПАРКІВ

Відповідальність, чесність та екологічність — ми залучаємо до співпраці партнерів, які надають тільки якісні товари та послуги, а також мають позитивний імідж як на території України, так і за її межами.

Водночас дотримуємося унікальності партнерства з окремих видів та напрямків діяльності, а також конфіденційності наданої партнерами інформації. Працівники «Планети» підтримуються принципів соціальної відповідальності в Україні як у колективі, так і стосовно відвідувачів компанії.

— Підвищення рівня довіри до бренду партнера
— Залучення клієнтів та просування продуктів
— Додатковий канал продажів для обох сторін

У своїй роботі ми, перш за все, намагаємося зрозуміти та врахувати інтереси та вимоги наших партнерів. Колектив «Планети» цілковито зацікавлений у розвитку як послуг, що надає компанія, так і всієї мережі в цілому. Саме тому ми намагаємося запропонувати нашим партнерам найкращі умови співпраці та підтримку.

НАДСИЛАЙТЕ СВОЮ ПРОПОЗИЦІЮ СПІВПРАЦІ

НАШІ ПАРТНЕРИ

Відправте нам листа

Ми чекаємо ваші пропозиції