СИСТЕМА ЛОЯЛЬНОСТІ
КЛУБ НАЙКРАЩИХ БАТЬКІВ

заощаджуй витрачаючи - отримуй кешбек

Image

кешбек
від входу

10%

Image

кешбек
від ресторану

10%

Image

кешбек
від банкету

10%

Карта Звичайна Парк Розваг Планета
Карта Звичайна

Накопичуй кешбек та витрачай на вхідний квиток або ресторан

Карта Іменинника Парк Розваг Планета
Карта Іменинника

Накопичуй кешбек та витрачай на вхідний квиток або ресторан

На карту іменинникам нараховується 12 безкоштовних відвідувань

Карта Спешл Парк Розваг Планета
Карта Спешл

Карта для багатодітних сімей та дітей учасників АТО

Карта надає знижку 50 грн на вхід до парку для однієї дитини

Карта Пільговика Парк Розваг Планета
Карта Пільговика

Карта надає безкоштовний вхід для однієї дитини та активна 3 місяці (3 візити на місяць)

По карті пільговика бонусне накопичення кешбеку неможливо

Офіційні правила системи лояльності «Клуб найкращих батьків»

Система лояльності «Клуб найкращих батьків» (далі: Система) вводить мережа парків розваг «Планета»: 

Парки, що беруть участь: 

  • Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Садова, 1 Г, ТРЦ «Ametyst Mall», 3-4 пов.;
  • м. Дніпро, вул. Маршала Малиновського, 2, ТРЦ «Вавилон», 1 вежа;
  • м. Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17, ТРЦ «Караван», 2 поверх;
  • м. Харків, пл. Захисників України, 7/8, ТЦ «Протон», 2 пов.;
  • м. Одеса, Генуезька 5, Аркадія «Gagarin Plaza», 4 поверх.
  1. Загальні умови Системи лояльності (надалі – Система):

1.1. Система вводиться Організатором на території України, в містах описаних в переліку вище, на територіях парків розваг «Планета».

1.2.  Система вводиться відповідно до вимог чинного законодавства України, не є лотереєю або азартною грою, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди.

1.3. Детальна інформація про Систему розміщується на офіційному сайті мережі «Планета».

  1. Умови Системи лояльності:

2.1.  До участі в Системі запрошуються громадяни України, які проживають на території України, мають документи державного зразка – свідоцтво про народження, свідоцтво про пільгову категорію паспорт.

2.2. Для участі в Системі кожен гість парку має заповнити анкету. 

2.3. На рецепції потрібно вказати П.І.Б, свій номер телефону, емейл, дату народження дитини та її ім’я.

2.4. Накопичувати кешбек можна з моменту активації карти, термін активації картки від 5 робочих днів. Накопичений кешбек дійсний 6 місяців.

2.5. Беручи участь в Системі, Учасник розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані Учасника, можуть оброблятися Організатором і Виконавцем виключно з метою інформування його щодо рекламної інформації компанії.

2.6. Офіційні правила Системи публікуються на офіційному сайті мережі: https://planetarozvag.com.ua

2.7. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних для участі у Системі лояльності, так само як і подальше ненадання або надання невірних/неіснуючих недостовірних даних звільняє Організатора та Виконавця від обов’язку надати Заохочення і такий Учасник втрачає право на отримання належного йому Заохочення.

2.9. Накопичення візитів відбуваються у будь-який день.

2.10. Розрахуватися бонусами гість має можливість за вхідний квиток та замовлення ресторану, але не більш ніж 50% від суми замовлення. Кешбек не нараховується на послуги анімації, товару фан-фан, барної продукції. 

  1. Класифікація карт:

3.1. Карта Звичайна.

Номінал повернення на карту становить: Кешбек на вхід - 10%. Кешбек на ресторан - 10%. Кешбек на банкет - 10%. Термін дії кешбеку - 6 місяців.

3.2. Карта Іменинника.

Номінал повернення на карту становить: Кешбек на вхід - 10%. Кешбек на ресторан - 10%. Кешбек на банкет - 10%. Термін дії кешбеку - 6 місяців.

На карту іменинникам нараховується 12 безкоштовних відвідувань (кожен перший четвер місяця). 

3.3. Карта “Спешл”.

Карта для багатодітних сімей та дітей учасників АТО. Карта надає знижку 50 грн на вхід до парку для однієї дитини. 
Карта діє в усіх парках мережі "Планета", окрім парку у місті Одеса.

3.4. Карта Пільговика.

Карта активна 3 місяці, 3 візити на місяць. По карті пільговика бонусне накопичення кешбеку неможливо.

  1. Інші положення:

4.1. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Системи лояльності офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Системи та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, пов’язаних із проведенням Системи й вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Системи.

4.2. Учасник Системи своєю участю у даній Системі повністю погоджується з умовами та повинен їх виконувати

4.3. Учасники Системи несуть відповідальність за правильність зазначення всієї інформації, що надсилається ними.

  1. Організатор та Виконавець залишає за собою право:

5.1. На свій розсуд визнати недійсним участь у Системі лояльності, а також заборонити подальшу участь будь-якій особі, яка підробляє або отримує вигоду з Участі у Системі або діє з порушенням даних Правил.

5.2. Не вступати у письмові переговори або інші контакти з Учасниками Системи, крім випадків передбачених даними Правилами та чинним законодавством України, а також при виникненні такої необхідності.

5.3. На свій розсуд в односторонньому порядку припинити проведення Системи, змінити дані Правила, якщо за будь-якої причини будь-який аспект Системи не може бути реалізований так, як це було заплановано, або з будь-якої іншої причини, яка знаходиться за межами розумного контролю Організатора та Виконавця та яка впливає на виконання, безпеку або належне проведення Системи.

5.4. Розміщувати рекламні матеріали про Систему на сторінках соціальних мереж та сайті та на будь-яких інших публічних ресурсах.

5.6. Організатор та Виконавець залишають за собою право перевірити документи, які засвідчують вік, особу та пільгову категорію Учасника лояльності.

5.7. Беручи участь у цій Системі, Учасник надає дозвіл Організатору і Виконавцю на використання персональної інформації без його письмової згоди.

5.8. Організатор/Виконавець Системи й пов’язані з Системою особи не несуть відповідальності за неможливість вручення/надання/використання Заохочення Системи Учасникам Системи з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця в т.ч. у випадку, якщо контактна адреса, ім’я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв’язку з Учасником були вказані неправильно  та/або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому такий Учасник не має права на одержання будь-якого Заохочення. 

5.9. Участю в Системі Учасник підтверджує своє ознайомлення та повну згоду Учасників з даними Правилами, а також з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, можуть бути використані Організатором з рекламною метою, у тому числі під час публікації в ЗМІ, без виплати будь-якої винагороди.

5.10. Учасники Системи розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі в Акції та отримання Заохочення лише за наявності окремої в кожному випадку письмової згоди Організатора.

5.11. Організатор/Виконавець і пов’язані з Системою особи не вступають в будь-які спори стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Системи й прав на одержання заохочення. Організатор/Виконавець Системи не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких спорах.