Блог для батьків та дітей

ТОП-6 найкращих квестів для дитячого свята

ТОП-6 найкращих квестів для дитячого свята

Тематичний квест – чудовий вибір для проведення дитячого дня народження.

КВЕСТИ НА ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Перш за все, всі діти беруть участь у розвагах, вони спілкуються, посміхаються, стають справжніми героями. Квести – це не тільки весело, вони розвивають логічне мислення, вчать працювати у команді, домовлятися. Крім того, на час проведення квесту батьки можуть зайнятися своїми справами, адже дітьми будуть опікуватися веселі та кумедні аніматори. І останній аргумент на користь квесту – така форма проведення дитячого свята підійде для будь-якої дитини, навіть для сором’язливої та невпевненої у собі.

1. КВЕСТ «ЩЕНЯЧИЙ ПАТРУЛЬ»

Якщо ваша дитина обожнює мультфільм про команду відважних, веселих цуценят, такий квест обов’язково їй спободається. Перелік розваг, конкурсів та завдань для діточок можна підібрати, виходячи із кількості гостей та місця проведення свята.

Малечі запропонують відчути себе справжніми рятівниками, але спочатку їм доведеться пройти іспит і довести свою відвагу, кмітливість. На початку свята учасників чекають вікторини та загадки, а потім починається активна частина квесту, де потрібно стрибати, бігати, повзати, танцювати, брати участь у героїчних місіях. На завершення свята кожен отримає медаль та солодкий подарунок.

Квест розрахований на дітей віком від 4 до 7 років. Програма розрахована на 4-15 дітей.

2. КВЕСТ «ФІКСИКИ»

Такий квест сподобається дитині, яка не лише полюбляє веселі пригоди, але й з радістю вирішує загадки та головоломки. Важкість завдань підбирається відповідно до віку дитини, тож навіть дитині, якій 4 роки, буде цікаво.

Під час квесту учасники опиняться у Дім Дімича у гостях, де на них чекає багато головоломок, над якими слід поміркувати. Маленьким учасникам пригоди доведеться шукайте предмети, розгадувати коди, навчитися користуватися металошукачем. Звісно, їх чекають підказки, а щоб не довелося нудьгувати, можна провести веселі естафети. Тож, фіксики – це не такий вже і секрет.

Квест розрахований на групу 3-8 дітей віком від 4 до 9 років.

3. КВЕСТ «МАША ТА ВЕДМІДЬ»

Чудовий квест, який дозволяє опинитися у казці – добрій, веселій, непередбачуваній. Якщо вашій дитині подобається непосидюча Маша та її друг Ведмідь, замовляйте квест за мотивами популярного мультфільму.

Кожне завдання квесту відповідає сценарію серії мультфільму. Тож, спочатку на дітей чекає перше знайомство, потім весела гра – вгадай мешканця лісу по слідах. Діти перетворяться на оркестр, навчаться показувати фокуси, будуть танцювати співати, на них чекає ще багато завдань, конкурсів, активних та веселих завдань.

Квест розрахований на дітей віком від 3 до 6 років, у програмі беруть участь від 4 до 10 дітей.

4. КВЕСТ «ПІРАТСЬКИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ»

Вашу дитину захоплюють пригоди піратів? Тож, здивуйте її незабутнім святом у стилі корсарів. Перш за все, слід передбачити відповідне оформлення свята та аксесуари. Обов’язково замовте аквагрим, адже пірат повинен мати страхітливий вигляд.

Після підготовки зовнішнього вигляду, формування команди можна відправлятися на пригоди. Діти відправляться на острів, де мають знайти скарби. Звісно, на шляху до скарбів їх чекають завдання на кмітливість, відвагу, здатність працювати у команді. На завершення квесту кожен отримає солодкі подарунки. Піратський день народження особливо яскравий, якщо його проводити в аквапарку.

Програма розрахована на групу від 5 до 15 дітей віком від 5 до 10 років.

5. ШОУ МИЛЬНИХ БУЛЬБАШОК

Чудовий подарунок для дітей та їхніх батьків. Шоу може бути як яскравим доповненням до святкової програми, так і основною її частиною. Мильні бульбашки – шоу, яке може трансформуватися. Якщо глядачі маленькі, їм буде цікаво подивитися на незвичайні номери. Дітям старшого віку цікавіше брати участь у шоу, спробувати самостійно зробити величезну бульбашку або бульбашку незвичайної форми.

Програма розрахована на будь-яку кількість гостей та дітей і дорослих будь-якого віку.

6. ХІМІЧНЕ ШОУ

У природі багато загадок та незвичайних явищ, під час хімічного шоу діти пізнають цікавинки, про які не почують у школі та не прочитають у книжках. Тематику хімічного шоу можна підібрати з урахування віку дітей та місця проведення свята. Тож, діти узнають, що таке сухий лід, познайомлять зі стихіями, а діти старшого віку зможуть особисто взяти участь у дослідницькій роботі.

Програма розрахована на дітей віком від 6 до 14 років. Кількість учасників квесту – від 5 до 15.

Бажаєте здивувати та порадувати дитину веселим, незвичайним святом, приходьте до парку розваг «Планета». Тут на дітей та їхніх батьків чекають різноманітні розваги, смачні частування, незабутні емоції.