Блог для батьків та дітей

Оригінальний дитячий День народження

Оригінальний дитячий День народження

Дитячий день народження – це той привід, який просто не дозволяє оминути свято. Особливо коли дитина вже розуміє, що це за подія і з нетерпінням чекає її, рахуючи дні.

Чому ж варто святкувати?

  • Покращується самооцінка. Це день, коли ваша дитина в епіцентрі уваги, вона усвідомлює свою важливість і те, наскільки її люблять.
  • Підтримка сімейних традицій. Такі особливі дні зміцнюють родину й формують культуру святкування у вашій родині.
  • Близькість з людьми, які люблять. Якщо ви зробите день народження дитини особливим, то вона зрозуміє, наскільки це важливо для інших. Стане добрішою, навчиться ділити радість з друзями та завжди буде вітати близьких зі святом.
  • Позитивні спогади. Підготовка до дня народження не менш захоплива, ніж сама вечірка. Дозвольте своїй дитині брати участь у передсвятковій метушні, обирати подарунки, запрошувати гостей, планувати стиль та сценарій свята. Це корисний та незабутній досвід. А фотографії все життя будуть нагадувати, як було чудово.
  • Усвідомлення процесу дорослішання. З кожним днем народження дитина буде розуміти, як це – дорослішати. І не забувайте робити фото, щоб вона наочно бачила, як минає час і як важливо цінувати кожну хвилину.
  • Правильний розвиток. Дитячі дні народження, як і будь-які події в житті, теж розширюють світогляд та сприяють розвитку позитивного емоційного сприйняття реальності.

ЯК ВІДСВЯТКУВАТИ ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Варіантів безліч. Усе залежить від вподобань та бажань вашої дитини.

  • Квест. Такий формат підійде дітям від 5-ти років. Адже потрібно виконувати завдання, шукати розгадки та відповідати на питання.
  • Шоу. Ваша дитина у захваті від мильних бульбашок? А може, вона обожнює різні хімічні експерименти? Чи любить магію? Ви точно знаєте, чим здивувати свого винуватця свята.
  • Майстер-клас. Готувати піцу чи цукерки, ліпити з глини або розмальовувати фігурки, створювати іграшки власними руками – подібний формат чудово розважить й захопить дітей, а ще й навчить корисному навику.

ЯК НЕЗВИЧНО ПРОВЕСТИ ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Заздалегідь визначіться з тематикою, яка буде оригінальною, але й подобатиметься імениннику чи іменинниці. Зробіть запрошення власноруч і передайте їх гостям, попередивши про формат та дрес-код. Можете навіть додати рекомендації щодо подарунків. Підготуйте костюм для дитини. Сценарій свята має бути цікавим, але не перенасиченим. Розпочніть вечірку з вітань та перших розваг, які дозволять дітям зблизитися та налаштуватися на правильний лад. Розбавляйте активні конкурси застіллям та більш спокійними розвагами. Організуйте фотозону, піньяту, торт і маленькі подарунки всім гостям на згадку про подію.

А якщо ви хочете позбавити себе всіх турбот щодо підготовки дитячого дня народження і прагнете, щоб цей день пройшов на висоті та був «не такий, як у всіх», то ми запрошуємо вас туди, де здійснюються маленькі й великі мрії. Парк розваг «Планета» стане ідеальним місцем для незабутнього свята. Ми знаємо, як зробити дітей та їхніх батьків щасливими в такий особливий день!