Блог для батьків та дітей

Незабутній день народження для дитини

Незабутній день народження для дитини

Будь-яке свято для малюка – то є диво для нього і маса вражень.

Будь-яке свято для малюка – то є диво для нього і маса вражень. Якщо перший рік маленького дитяти святкують переважно тільки сімейним колом, то другий рік і наступні без аніматорів не обходиться. Без особливої підготовки влаштувати незабутнє свято не вийде, тут все все залежить наскільки батьки хочуть порадувати свою дитину і запрошених нею друзів.

ЯК МОЖНА ВІДСВЯТКУВАТИ ДИТЯЧЕ ДЕНЬ НАРОЖДЕННЯ?

Напочатку треба визначитися з місцем проведенння свята, на це впливає вік народження маленького іменинника і його смаки. Для підлітків вже втратять актуальність звичайні аніматори, для них треба буде придумати щось цікаве і таке, чого вони ще не бачили.

Якщо обрали святкування дома, то можна буде секономити, але треба розуміти, що враження будуть не такими яскравими, в порівнянні з виїздом родини і їх гостей десь на природу чи в парк розваг. Також приготування їжі і декор житла займуть багато часу, а після вечірки треба буде прибирати весь дім і мити посуд.

Переваг в святкуванні Дня народження в парках розваг «Планета» багато і головним є те, що батькам не треба буде хвилюватися за розваги, прикраси, святковий стіл і подарунки для дітлахів. Вони тільки віберуть тематику вечірки, а все інше ляже на плечі професійних аніматорів і ведучих.

Враховуючи вік іменинника можут пропонуватися різни види розваг:

  • Від 2 до 5 рочків обирають свято з одним із улюбленних героїв мультиків, у конкурсах немає переможених, всі без виключення малята отримують подарунки, інакше вони можуть засмутитися і розплакатися. Гості і сам іменинник ще дуже малі щоб розуміти, як себе треба поводити на святі, у випадку проіграшу вони переживають.
  • З 6 до 12 років дитина все чекає свого особистого свята, це для неї важливіше за Новий рік, вона вже знає як себе поводити в колі друзів, щоб уся увага була привернута до неї.

ЩО ВАЖЛИВО УРАХОВУВАТИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДІТЯЧОГО СВЯТА?

Один малюк захоплюється піратами, а іншому подобаються динозаври, щоб провести дійсно неймовірну вечірку, присвячену Дню нарождення або 8 березня, чи другому святу, треба узнати у дитини, як вона представляє його.

Важливі моменти:

  • Після вибору тематики професіонали займуться оформленням місця проведення дня народження. В основі декора будуть 3 кольори, інші відтінки (якщо вони застосовуються) не повинні перетягувати на себе увагу.
  • Список запрошених. Важлива буде їх кількість, скільки з них буде дітей, а скільки дорослих, смаки і стать.
  • Меню. Слід обирати тільки здорову їжу, але без солодкого святковий стіл не вийде. Треба підготувати солодощі в дорогу усім гостям.
  • Розваги. Спокійні ігри чергуються з активними, щоб діти не сумували і не перенапружувались. Загадки і інтелектуальні ігри були зрозумілими їх віку.

Самостійно організувати незабутній День народження складно, якщо хочете щоб будь-яка важлива подія у житті дитини стала дійсно пам’ятною, то ласкаво просимо у парк «Планета». Тільки тут можна ні в чому не відмовляти своїй дитині і її гостям, яскраве свято гарантовано, будь-то Новий рік чи випускний.