Блог для батьків та дітей

Як прикрасити дитячий День Народження?

Як прикрасити дитячий День Народження?

На це питання ми знайшли відповідь. Поради та рекомендації експертів в дитячих святкуваннях в нашому огляді.

ПОВІТРЯНІ КУЛІ НА ДИТЯЧИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Вирішуючи, яке вибрати оформлення та як прикрасити дитяче свято Дня Народження, слід пам’ятати, що надувні кульки – одна з улюблених “іграшок” у дітей. Тому варто почати оформлювати свято вдома, створюючи повітряні арки, квіти, гірлянди, фігури, а також просто розміщуючи кулі по житлу. Можна повісити на кульках ім’я маленького іменинника, дату його народження, слова вітання. Якщо плануються дитяча вечірка та подарунки, слід прив’язати кульки до стільців і до коробок з подарунками. Якщо очікується тематична вечірка, слід використовувати кульки для формування атмосфери.

ГІРЛЯНДИ

При вирішенні питання з оформленням дитячого Дня Народження бажано пам’ятати і про гірлянди. Прапорець – декор, котрий використовується десятки років і при своєму поважному віку легко прикрашає інтер’єр. Гірлянда може мати вигляд фігурок – ними можуть бути сердечка, персонажі мультфільмів, хмарки, літери. Відмінне рішення – створення гірлянди з різнокольорових шматків текстилю. Якщо планується тематична вечірка, варто подбати, щоб декор свята відповідав темі.

ЦУКЕРКИ

Ваша дитина неймовірно любить солоденьке? В такому разі варто прикрасити будинок цукерками – підійдуть і справжні, й декоративні. Можна зробити спеціальну іграшку – відмінну прикрасу на вечірку. Велику та порожню всередині фігуру створюють за допомогою техніки пап’є-маше, наповнюючи цукерками. Метою гри є розбивання іграшки з зав’язаними очима. Ця іграшка називається “піньята”, вона може відповідати стилістиці свята або мати вигляд цифри, персонажа казки чи мультфільму або абстрактної фігурки. Іще можна виготовити багато маленьких піньят для кожної присутньої дитини.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДЕКОРУ

Папір – чудовий спосіб заощадження і виготовлення прикрас для Дня Народження, яскравих і неповторних. Він може використовуватися в якості основи для формування оригінальних куль, квітів, помпонів, ліхтарів – усе цікаве та яскраве.

Стрічки – чудовий і також не затратний варіант декору до Дня Народження малюка. Підходить для прикрашання столів, стільців і стін, створення фото.

Фотозона – куточок, в якому кожен присутній на святі може зробити веселий і оригінальний знімок. Можна оформити її в нейтральному стилі – розклавши іграшки, поставивши невеликі стільці або зробивши яскравішою, тематичною і оригінальнішою.

ПРИКРАСА СТОЛУ

Сервіровка столу на День Народження дитини – важлива робота, котра часто визначає атмосферу свята. До столового декору варто поставитись ретельно, підготувавши барвисту скатерку, посуд, серветки, ложки, виделки. Чим більш яскравим буде оформлення і чим більша кількість іграшок і прикрас буде використана, тим більш яскравий і цікавий отримає вигляд загальний інтер’єр.

Якщо не планується розсаджування малюків за столом, замість цього очікується організація дитячого дозвілля та можливісті перекусити, то стіл до Дня Народження може бути замінений солодким частуванням. Можна розмістити на одному-єдиному столі солодощі та закуски з напоями, прикрасивши прапорцями, кулями і стрічками. Тоді стіл оцінить кожен запрошений будь-якого віку.

На найкращий святковий інтер’єр та частування можна розраховувати, влаштовуючи дитячий День Народження в парку розваг “Планета”. Святкування тут обов’язково запам’ятається і дітям, і дорослим.