Блог для батьків та дітей

Дитячі зачіски на випускний

Дитячі зачіски на випускний

Дитячі зачіски на випускний - ми доклали зусиль та постаралися надати рекомендації для оформлення дивовижних зачісок для дівчаток на випускний.

ДИТЯЧІ ЗАЧІСКИ НА ВИПУСКНИЙ – ТВОРЧИЙ ПІДХІД ПЛЮС РАЦІОНАЛЬНІСТЬ

Дівчина в будь-якому віці почуває себе, неначе справжня принцеса, прекрасна та благородна. Особливо чарівна та цікава маленька дівчинка, яка обожнює все яскраве, блискуче, іскристе та сяюче. Тому в особливі дні вона має виглядати вражаюче та неперевершено, починаючи від макіяжу, а закінчуючи взуттям. А за допомогою правильно підібраної зачіски образ можна зробити вражаючим.

ДИТЯЧІ ЗАЧІСКИ. ВИДИ ДИТЯЧИХ ЗАЧІСОК

Святкові зачіски для дівчаток вибирають, залежно від довжини і типу волосся, стилю, кольору наряду та комплекції дитини. Для певних заходів стиль зачіски може відрізнятися. Якщо дитина виступає на святі, то зачіска має бути зручною, не заважати їй виконувати номер (танці, гімнастичний номер, тощо).

Чим багатший наряд у маленької леді, тим яскравішою та шикарнішою має бути конструкція з волосся. Чим елегантніша сукня, тим більш класичною і романтичною має бути зачіска. Деякі види мама може зробити сама, а деякі – справа рук професіоналів. Особливо тяжко справитись з довгою шевелюрою, чи наростити локони.

Варіантів зачісок багато, але варто враховувати і зовнішні фактори, щоб юній леді було зручно, вона могла насолодитися святом, не думаючи, що краса на голові може розвалитися від зайвого руху.

5 критеріїв правильної дитячої зачіски на випускний:

  • Міцна – всі елементи та загальна конструкція закріплені шпильками, стрічками та лаком. Дитина має забути про волосся, увесь образ має пережити фізичну активність, виступ та розваги.
  • Зручна – якщо в приміщені немає кондиціонеру, найрозкішніша зачіска з розплетеним волоссям буде жаркою, прилипатиме до тіла та заважати дитині. В такому випадку волосся підбирають високо (раковина, гулька) залишаючи декілька декоративних прядок та роблячи акцент на яскравих аксесуарах.
  • Небуденна – в цей день дівчинка має бути особливо прекрасною, тому слід завершати образ чимось святковим та незвичним, щоб свято було в кожній деталі (корона, камінь, квітка).
  • Гармонічна – зачіска доповнює наряд випускниці, а частіше прикрашає загальній образ. Тому кольори, загальний стиль мають співпадати з темою та стилем наряду.
  • Безпечна. Дитина – не фотомодель, а маленька людина, у якої сьогодні свято. То робити на її голові трьохповерховий шедевр, протикати його гострими шпильками чи небезпечними гребінцями та діадемами – це занадто. Плюс безпечність для шкіри голови та волосся – ніякої хімії, завивки чи тяжких бігудів.

Особливо важливо правильно підібрати укладку та аксесуари для такого важливого заходу, як випускний в садочку, який має запам’ятатися на все життя. Саме в цей день маленька принцеса має бути найкрасивішою та найщасливішою. Отже наряд та зачіску обов’язково погоджують з винуватицею урочистості, адже це її перший бал, який ніколи не повториться саме так, з цими друзями та вихователями, в цьому неповторному віці.

ДИТЯЧІ ЗАЧІСКИ НА ВИПУСКНИЙ В САДОЧОК

Неймовірно виглядають маленькі діти з довгим розпущеним волоссям. Хвилясті локони, шпильки та діадема з кристалами – чим менше дівча, тим більше вона має походити на прекрасну ляльку чи принцесу. Зафіксувати такий шедевр бажано лаком з блискітками.

Рекомендовані зачіски для середнього та довгого волосся на випускний:

  • Розпущене волосся – найпростіший, але найефектніший варіант зачіски для леді будь-якого віку. Рівні, хвилясті, різнокольорові пасма, віночок, шпилька, квітка у волосі, діадема – варіантів, як перетворити цю просту зачіску на вишукану, багато.
  • Джгутики – проста зачіска, яка виглядає досить ефектно на дитячій голівці. Зробити може матуся сама, а ось, щоб гарно зафіксувати треба постаратися. Для отримання маленьких кучерів вологе та чисте волосся закручують в джгутики, так фіксують резинками. Чим менші пасма, тим дрібніші кучері будуть зранку.
  • Косички можуть бути самостійною зачіскою, так і заготовкою для отримання хвилястих прядок. Чим дрібніші косички, тим пишніше та ніжніше буде волосся після розплітання.
  • Локони за допомогою стрічок («тряпочек», «паперових смужок») робляться просто – пасма накручують на різні основи. Тонкі основи зроблять кучері дрібними та пишними, як у молодого ягнятка. А великі в діаметрі бігуді допоможуть зробити гарні та округлі кучері.
  • Пучок буде доречним, якщо майбутня випускниця танцює, чи її наряд має облягаючий верх чи шия відкрита. Бабета доречніша для статних, повненьких чи старших дівчаток.

Зробити різноманітні хвильки, кучері, хвилі, локони можна вночі, заплітаючи вологе та чисте волосся, а можна безпосередньо перед святом. Тоді волосся сушать теплим повітрям. Але якщо висихання буде йти повільно, природно, то структура волосся буде більш стійкою.

Пучок легко робиться за допомогою спеціального валика, чи, що гірше, за допомогою начосу.

Прикрасити будь-яку дитячу зачіску можна за допомогою фігур з волосся. Бант, квітка чи завиток, зроблений за допомогою пучка волосся та лаку сильної фіксації. Дуже мило виглядають варіанти з великою кількістю хвостів, кучерів та бантиків.

ДИТЯЧІ ЗАЧІСКИ НА ВИПУСКНИЙ В ШКОЛУ

Для дівчаток старше підійдуть ті ж зачіски, що для малюків, але є свої особливості. Дорослі школярки з легкістю будуть носити складні конструкції на голові, вони не такі енергійні, тому варіантів стає більше. Тому на шкільний випускний дівчина може вже вибрати більш дорослий образ. Для них підійде раковина, високий хвіст, оригінальне плетіння за допомогою косичок, тощо. Навіть якщо замовили дитячий випускний в парку розваг «Планета», старші діти не будуть так ганяти, як малюки.

Додаються різноманітні хвости та стилізовані зачіски під певну епоху (середньовічні зачіски, а-ля 50, ретро, тощо). Особливо ефектно виглядають комбіновані варіанти – розпущені плюс коси, плетіння за допомогою резинок, бабетта на розплетене волосся.

Використовуючи різноманітні аксесуари, можна змінити загальний вигляд зачіски дуже сильно. Використовують різні види укладок чуба, навіть повністю ховаючи його.

Безпрограшний варіант – різноманітне плетіння. Навіть такий звичний варіант, як риб’ячий хвіст чи французька коса можуть перетворитися на розкішний варіант. Французький водоспад зі стразами чи перлинами вражають пишністю, розкішшю та елегантністю. А робити таку зачіску нескладно.

Бабетта – завжди виграшний варіант для старшокласниці. Декілька кучерів, фігура з волосся чи комбінація з косою – акуратно заплетена та декорована діадемою чи стрічкою, і випускниця школі буде виглядати неймовірно.

Найважливіше враховувати побажання випускниці, адже це її день. Тому, оптимально довірити цю задачу професіональному стилісту, який буде пропонувати варіанти, а школярка вибере те, що їй до душі.