Афіша березня

Розквітай разом із «Планетою»!

Про це вже завтра цвірінькатиме кожна пташка, але ти дізнаєшся першим! Будь розумним – носи шапку, не мочи ніжки та завітай до «Планети» на весняне оновлення!

Отож, рахуй:

  • Даруємо 1000 грн іменинникам – це раз;
  • Даруємо шоу друзям іменинника – це два;
  • Запускаємо нові квести – це три;
  • Запускаємо шоу повітряних кульок – це чотири;
  • Готові подарувати цілий всесвіт – це п’ять.

Що-що, питаєте, а що ще чекати від березня у «Планеті»? Відповідаємо як перед мамою:

5.03 – Day in the Planet «Хлопці проти дівчат!» – класичне протистояння, на яке можна дивитися вічно, наче на Ді Капріо у «Титаніку».

8.03 – «Розквітай» – будемо милувати усіх панянок неймовірними знижками -50 % на вхід, крутезними шоу та незабутніми подарунками.

9.03 – «Розквітай» 2.0 – милувати потрібно не лише дівчат, а й хлопців, отож, гуляй душа – співай серденько, всім хлопцям -50% на вхід!

23.03 – 5.04 – «Весняні канікули» – ми навчимо відпочивати від школи за унікальною методикою –  космічно-галактично-феєрично!

Дізнатися про все можна дуже просто – тицяй на посилання та читай детальніше про кожну акцію. Та пам’ятай:

Грай зараз, живи зараз. Завтра – нове.

Весна, що змінить «Планету»

Набери у легені більше свіжого повітря та приготуйся розквітати разом із «Планетою».

Березень вже готовий вражати! У перший четвер місяця, 5.03 – Day in the Planet, ми  будемо вирішувати хто ж крутіший: хлопці чи дівчата (хоча знаємо напевно, що кожен з нас – крутий незважаючи ні на що). 8.03 Розквітнемо із дівчатками будь-якого віку, здивуємо подарунками та знижкою -50% на вхід! А 9.03 чекаємо на хлопців, щоб сказати їм: «Ви красунчики, тримайте знижку -50%!» І, нарешті, завершимо місяць святкуючи канікули з 23.03-5.04.

Ще вагаєшся? Тоді тримай пораду на кожен день:

Грай зараз, живи зараз. Завтра – нове.
Весна, що змінить «Планету»

Навіть зірки утворили нове сузір’я с цього приводу. Судити не нам, але бозна-що сузір’ям «Грандіозних знижок» не називають!

Дивися сам:

Зірка перша – акція «Даруємо 1000 грн іменинникам» – згодні, занадто таємно, тому розшифруємо – ми даруємо 1000 грн іменинникам. За що?! За гарний смак у виборі місця святкування та добру вдачу.

Зірка друга  – акція «Друг іменинника» – тут зійшлося усе, друзі – дійсно зірки, а тому і вони отримають у подарунок космічне шоу вже на свій день народження.

Зірка третя – нові квести – аби не заблукати безкрайнім космосом, ми відправляємось у найкрутіші подорожі разом із новими героями.

Зірка четверта – шоу повітряних кульок – слова тут зайві, потрібно бачити на власні очі, як гігантські кулі літають під стелею, наче у невагомості.

Зірка п’ята – ТИ – найголовніша та найяскравіша!

Телескоп не потрібен, краще бери друзів та приходь у парк розваг «Планета»! Коли? Зараз! Чому? Бо:

Святкуй зараз, живи зараз. Завтра – нове!

Залишити коментар